Menukaart
Beoordelingen
Contact
colofon
FREDDY'S COMFORT FOOD COOL
Bucket o Wings
Buttermilk chicken burgers
Beef Burgers
Loaded Fries
Specials
Wings of tenders
Bijgerechten
Desserts
Sauzen
Dranken
Chicken and the egg
Bucket o Wings
Wings wings wings buckets of them.
Bucket 24 wings
Bucket of 24 wings, 2 ice thea's, and 3 sauces of choice.
€ 24,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Buttermilk chicken burgers
Kip burgers gemarineerd in karnemelk
Mac and cheese burger
Kippendijfilet, sla, augurken, mac 'n cheese en pittige mayonaise
€ 13,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Monster burger
Kippendijfilet, sla, augurken, sesam, mac 'n cheese, gochujang honing saus en pittige mayonaise
€ 17,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kimchi honey butter burger
Kippendijfilet, sla, augurken, sesam en gochujang honing saus
€ 13,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
The OG burger
Kippendijfilet, sla, augurken, pittige mayonaise
€ 13,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Nashville Hot Chicken Burger
€ 13,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Beef Burgers
Bulgogi Beef Burger
€ 14,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Og Beef Burger
€ 14,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Big Poppa Beef Burger
€ 18,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Le Flare Beef Burger
€ 14,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mac Daddy Beef Burger
€ 14,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Loaded Fries
Vegetarian fries
Seitan, waffle fries, sesam, huisgemaakte kaassaus, gochujang honing saus en bosui
€ 14,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Waffle Fries
Crisscut fries
€ 4,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kimchi chicken fries
Kippendijfilet, waffle fries, sesam, huisgemaakte kaassaus, gochujang honing saus en bosui
€ 14,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kimchi shrimp fries
Garnalen, waffle fries, sesam, huisgemaakte kaassaus, gochujang honing saus en bosui
€ 16,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Cheesed up sweet potato fries
Zoete aardappel, friet en kaassaus
€ 6,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Og Beef Fries
€ 14,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Cheesed up waffle fries
Crisscut fries, kaassaus en bosui
€ 5,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sweet potato fries
€ 5,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Surf and turf fries
Kippendijfilet, garnalen, waffle fries, sesam, huisgemaakte kaassaus, gochujang honing saus en bosui
€ 16,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Specials
Chicken and waffles
Kippendijfilet, wafel beslag, poedersuiker en ahornsiroop
€ 13,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mac'n cheese chicken bowl
Kippendijfilet, pittige mayonaise, macaroni, kaassaus en bosui
€ 14,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Wings and waffles
Kippenvleugels, sesam, lente-ui, mild pikante gochujang honingsaus, wafels, poedersuiker en ahornsiroop
€ 13,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mac 'n cheese shrimp bowl
Gepaneerde garnalen, macaroni, kaassaus, bosui en licht pittige mayonaise
€ 16,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mac 'n cheese surf en turf bowl
Kippendijfilet, gepaneerde garnalen, macaroni, kaassaus, bosui en licht pittige mayonaise
€ 16,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chicken and doughnut sandwich
Kippendijfilet, glazuur donut en ahornsiroop
€ 13,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Wings of tenders
Kimchi honey butter sauce tenders
Buttermilk chicken tenders met mild pikante gochujang honingsaus en lente-ui
€ 8,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Liquid Gold Dip Tenders
Buttermilk Chicken tenders served with Mustard BBQ sauce
€ 8,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Og dip tenders Large
Buttermilk chicken tenders met mild pikante mayonaise
€ 8,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kimchi honey butter sauce wings
Buttermilk chicken wings met mild pikante gochujang honingsaus en lente-ui
€ 8,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Og dip wings
Buttermilk chicken wings met mild pikante mayonaise
€ 8,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Snack mix
3 stuks chicken wings en 3 stuks chicken tenders met bosui, sesam en gochujang honing saus
€ 9,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Soy Garlic Wings
Buttermilk Chicken Wings, sesame, served with Soy Garlic sauce
€ 8,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Nashville Hot Wings
Buttermilk Chicken Wings, chili oil and very hot Nashville spices. Served with Ranch
€ 8,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Liquid Gold Dip Wings
Buttermilk Chicken Wings served with Mustard BBQ sauce
€ 8,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Nashville Hot tenders
Buttermilk Chicken tenders, chili oil and very hot Nashville spices. Served with Ranch
€ 8,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Soy Garlic Tenders
Buttermilk Chicken tenders, sesame, served with Soy Garlic sauce
€ 8,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Bijgerechten
My girlfriend is not hungry
Waffle fries en 3 stuks kimchi honey butter wings
€ 7,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mac 'n cheese
Macaroni, kaassaus en lente-ui
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Desserts
Fried Oreo's
Gefrituurde Oreo's in pannenkoekenbeslag en poedersuiker
€ 7,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Loaded churros
Gefrituurde deegstengels, Oreo kruimels, gezouten karamel saus en kaneelsuiker
€ 6,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sauzen
Bulgogi
Korean BBQ sauce
€ 1,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
Liquid Gold
Honey BBQ
€ 1,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ranch dressing
€ 1,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mayonaise
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ahornsiroop
€ 1,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ketchup
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kaassaus
Huisgemaakte kaassaus
€ 1,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
Gochujang honing saus
Huisgemaakte gochujang honing saus
€ 1,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
OG saus
Huisgemaakte pittige mayonaise
€ 1,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dranken
Fernandes Super Pineapple Sparkling Lemonade 330 ml
FRISDRANK MET ANANASSMAAK, SUIKER EN ZOETSTOFFEN.
€ 3,95
incl. statiegeld (€ 0,00), € 11,97/l, 0,33l
Fernandes Red Grape Blik 0,33 L
FRISDRANK MET DRUIVENSMAAK, SUIKER EN ZOETSTOFFEN.
€ 3,95
incl. statiegeld (€ 0,00), € 11,97/l, 0,33l
Fernandes Cherry Bouquet Sparkling Lemonade 330 ml
FRISDRANK MET KERSENSMAAK, SUIKER EN ZOETSTOFFEN.
€ 3,95
incl. statiegeld (€ 0,00), € 11,97/l, 0,33l
Freddy's green apple
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 11,25/l, 0,4l
Fernandes Green Punch Sparkling Lemonade 330 ml
FRISDRANK MET VRUCHTENSMAAK, SUIKER EN ZOETSTOFFEN.
€ 3,95
incl. statiegeld (€ 0,00), € 11,97/l, 0,33l
Coca-Cola Original Taste 330 ml
Frisdrank met plantenextracten.
€ 3,95
incl. statiegeld (€ 0,00), € 11,97/l, 0,33l
Fanta Orange 330 ml
Frisdrank met sinaasappelsap, met suiker en zoetstoffen.
€ 3,95
incl. statiegeld (€ 0,00), € 11,97/l, 0,33l
Coca-Cola Zero Sugar 330 ml
Frisdrank met plantenextracten, met zoetstoffen.
€ 3,95
incl. statiegeld (€ 0,00), € 11,97/l, 0,33l
Freddy's pineapple sensation
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 11,25/l, 0,4l
Freddy's watermelon craze
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 11,25/l, 0,4l
Chicken and the egg
Brunch menu
Hashbrown with chipotle ketchup
Geserveerd met chipotle ketchup
€ 6,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Buttermilk chicken tenders
€ 4,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dirty OJ
Espresso met sinaasappelsap
€ 5,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 13,75/l, 0,4l
The OG burger
Kippendijfilet, sla, augurken en licht pittige mayonaise
€ 13,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chicken and doughnut sandwich
Kippendij, geglazuurde donuts en ahornsiroop
€ 11,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Loaded churros
Gebakken deegstokjes, kaneelsuiker, oreokruimels en gezouten karamelsaus
€ 7,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Double smash burger
Kipgehakt, oude cheddar, augurken en mild pikante mayonaise
€ 16,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Orange juice
Sinaasappelsap
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,75/l, 0,4l
BEC sando
Brioche bol, kalkoen bacon, omelet, kaas, bieslook en chipotle ketchup
€ 13,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Fried Oreo's
4 stukjes Oreo koekje, beslag en poedersuiker
€ 6,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
OG dip tenders
4 stuks buttermilk chicken tenders en mild pittige mayonaise
€ 8,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pancakes royal
pannenkoeken, maple syrup, roomboter, gebakken ei, kalkoen bacon en bieslook
€ 15,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
OG French toast
French toast, maple syrup en boter
€ 10,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Peanut butter and jelly French toast
French toast gevuld met pindakaas, aardbeien jam en gemalen pinda's
€ 15,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chicken and waffles
Kippendij, wafels, poedersuiker en maple syrup
€ 13,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Blueberry and banana pancakes
Bosbessen en bananen pannenkoeken met kokos-butterscotch
€ 12,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chocolate chip pancakes
Chocolate chip pannekoeken met kokos-butterscotch
€ 12,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pancakes and chicken
Chicken tenders, roomboter, pannenkoeken, maple syrup en bieslook
€ 15,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
The big breakfast plate
Pannenkoeken, avocado, hash brown, chicken tenders, kalkoen bacon, roerei, maple syrup en boter
€ 18,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Hangover sando
Brioche bol, kip worst, hash brown, gebakken ei en chipotle ketchup
€ 15,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Breakfast chicken sando
Brioche bol, gefrituurde kippendij, avocado, gebakken ei, bieslook en OG saus
€ 15,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Online eten bestellen